O autorce


Bracia, Rzymianie i upiorni gladiatorzy! (tekst z "Scooby Doo i Cyber Pościg", ha, pamięta się po tych 6 latach co nieco!) No i Grecy, rzecz jasna! 

Podstawowe info (uwaga, będzie nudno!):
Prawdziwe imię: Jakieś takie chore w sumie, nie wiem skąd się wzięło: Nikoletta

Boski rodzic: Jako mała dziewczynka pewnie powiedziałabym to, co chciałabym - mam 3 ojców i 2 matki! A tu bum. Nie mam sześciu lat, biologię mam zdaną na 3, a więc nie będę się oszukiwać. Z quizu wyszło mi, że Hera (pewnie przez to, że jestem jędzą), bo jeszcze nikt się do mnie nie przyznał. Dobra, w sumie nic dziwnego, jeśli jestem córką Hery to przecież nie skazi swojej opinii niezdradzającej męża bogini. A jeśli to kłamstwo, to też się nie dziwię, często jestem zamulona, niezdarna, chamska i w ogóle jakaś taka... 

Kolor oczów: brązowe (i teraz płacz - czemu nie czarne?! Albo niebieskie?!)

Zainteresowania: wohohoho, czuję się tak, jak podczas pisania CV! Mały wyjątek - tutaj mogę napisać 100% prawdę, czyli: opierniczanie się przed kompem i oglądanie seriali. A jak ktoś mi przerwie i mnie wkurzy, to pisanie opowiadań. 


Niesamowicie często zdarza się, że ktoś mnie wkurza.


Ulubiony film: nienienienie, nie wybiorę jednego! A w sumie to żadnego. Kocham filmy Marvela, chociaż te nowe wersje starych filmów, jak "Fantastyczna Czwórka", to jakiś koszmar. I w sumie dubbing też koszmar. 

Ulubiony serial: o, tu się rozpiszę! Once upon a time, Revenge, Pretty Little Liars, seriale Marvela (póki co nie wszystkie, ale zamierzam nadrobić), i z całą pewnością coś przegapiłam... Jak przypomnę, to dopiszę.
Albo i nie, bo jestem leniem.

Ulubiona książka: spytajcie jakąś matkę, które dziecko najbardziej kocha. Nie wybiorę, choćby nie

wiem co! Ale tak z kilku: Akademia Wampirów, Wybrani, Rywalki, Percy Jackson, Kroniki Rodu Kane... Dobra, tyle, bo do wieczora zejdzie mi wypisywanie tylko kilku najważniejszych.

Ulubione zespoły: Imagine Dragons, Fall out boy i Avicii. To są jedyne zespoły, na których koncerty mogłabym pójść.


Miałam napisać tego więcej, ale koniec przynudzania. O, jeszcze tylko jedna rzecz...

Kontakt: leomay@onet.pl . Można do mnie napisać w sprawie współpracy, wspólnego pisania, polecenia czegoś, z nudów, jeśli chcecie o czymś mnie poinformować itd. Odpowiem na wszystko ;)

2 komentarze:

  1. Też kocham te zespoły !! *___*

    OdpowiedzUsuń
  2. OUaT ♥ Ktoś to ogląda jeszcze!
    Ja do PLL straciłam serce po tym jak pojawiła się siostra pani D.
    Nikoletta to ładne imię. Takie dostojne!

    OdpowiedzUsuń

©ZaulaAveline